Hakkımızda

Hoşgeldiniz, Bizim yapabileceğimiz tek şey değişim-dönüşümün meydana gelebileceği, hoşgörü ve sevginin girebileceği bir alan, bir boşluk oluşturmaktır. Bizi ziyaret ettiğiniz (edeceğiniz) için teşekkür ederiz.Umarız iyi Vakit geçirirsiniz.
Amacımız Gelişen Teknoloji ve Bilgiyi Yine yozlaşan değerlerden sıyrılarak seviyeli bir şekilde sizlere sunmaktır. Sanal Dünyadaki birçok Sitenin aksine seviye, Saygı, arkadaşlık ve kardeşliğin fazlasıyla yaşandığı sitemizde umarız iyi vakit geçirirsiniz.
Patron Forum Eylül 2006 tarihinde yayın hayatına deneme yayınları ile başlamıştır. Deneme yayınlarının ardından Ocak 2007 de Sitemiz Eksiksiz olarak hizmet vermeye başlamış, çok kısa sürede fazlasıyla ilgi görmüştür..
Sitemizde neler mi bulacaksınız…Güncel Haberlerden Seviyeli siyasi tartışmalara, komik yazı ve fıkralardan binlerce resme, en güncel ve yararlı programlardan teknik desteğe, notebook uzmanı arkadaşların bilgisinden karmaşık sorunlara, yüzlerce oyundan cep telefonuna, sinema ve dizilerden müzik dünyasına, manevi havanın bol bol yaşandığı İslami konulardan kimliğimiz tarihi bilgilere, hayvancılık ve bahçe düzenlemesinden tuning’e kadar binlerce konu ve mesajla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet ediyoruz…

Sitemiz de Müyap bağlantılı haklar sebebi ile Mp3, Edep ve Seviye sebebi ile de Adult ve müstehcen konular kesinlikle yasak konulardır…! Sitemiz seviyeli yayıncılığı ön planda tutarak kanunlar çerçevesinde yayınını sürdürmektedir.Yine de kanunlara aykırı mesaj ve konular gördüğünüz takdirde bizimle iletişime geçin. 5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Şikayet Mailimiz. İçerik, Yer Sağlayıcı Bilgilerimiz. Reklam Mailimiz. Gizlilik Politikası

Bir cevap yazın