Patron Forum notebook pc  driver download

GPT formatında ki diskten veri kurtarma nasıl yapılır resimli ve videolu anlatım
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 47 Oy - Ortalama: 2.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1,824
Kıdem: Mar 2009

GPT formatında ki diskten veri kurtarma nasıl yapılır resimli anlatım

merhaba elinizde GPT dosya türü formatında yapılmış boş disk var ve siz içinden veri kurtarmak istiyorsanız yapacaklarınız şunlardır:

öncelikle gpt formatındaki diski farklı bir makinaya bağlayın windowsun o diski c veya d diye görmesi önemli değil donanım olarak görmesi yeterlidir. veya GPT formatında bir işletim sistemi de kullanabilirsiniz. kullandığınız disk içinden de kurtarma yapabilirsiniz.

ilk yapacağınız iş Active@ File Recovery isimli programı buraya tıklayarak indirin.

programın kurulumunu yapın. Programı açın.sol üstte quick scan super scan diye iki seçim var. biri hızlı diğeri detaylı arama yapar vaktiniz varsa super scanı seçmenizi tavsiye ederim.

opvcep.gif

tarama işlemini başlattığınızda sizden tarama istediği yeri sorar siz GPT formatındaki diski gösterip başlatın. Hdd nizin boyutuna göre zaman geçer. bu günlerce sürmez merak etmeyin

tarama işlemi bittikten sonra bulunan klasörleri size gösterip kaydetme işinide size bırakır.

işte size videolu anlatım

anahtar kelimeler: GPT formatındaki, diskten veri kurtarma, nasıl yapılır, resimli ve videolu anlatım, veri kurtarma gpt hdd, gpt hdd dosya kurtarma, gpt den dosya kurtarma, windows 8 gpt dosya kurtarma

.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Raw Dosya Türü Veri Kurtarma raw hdd dosyası açma thepatriot 1 25,989 08-16-2013, 01:28 PM
Son Yorum: efsun botu
  HDMI to VGA Nasıl yapılır? HDMI görüntüyü VGA dönüşürmek thepatriot 0 5,159 12-15-2012, 07:53 PM
Son Yorum: thepatriot
  asus anakart bios update nasıl yapılır asus notebook bios update nasıl yapılır escape 0 6,712 05-01-2012, 08:47 PM
Son Yorum: escape
  Micrososft'un Malware sızıntısına karşı çıkardığı yeni Acil Kurtarma Programı thepatriot 0 3,894 06-18-2011, 12:19 PM
  LINKSYS WRT54GC Manual pdf formatında indir thepatriot 0 3,798 05-13-2010, 09:30 PM
  Intel Marka Anakartlarda Bios kurtarma silinen biosu tekrar yükleme thepatriot 0 7,878 06-20-2009, 04:39 PM
  Format sonrası silinen verilerinizi kurtarmak için R-Studio 3.0 +resimli Anlatım LeTsqoNd.eXe 5 7,507 06-24-2008, 09:09 PM
Son Yorum: uyarltd

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.