Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım
Yazar Mesaj
escape Çevrimdışı
мєнмєт
Forum Sahibi

Rep Puanı: 108
Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım
Windows 7 şifrenizi bilmiyorsunuz ve kırmak istiyorsunuz, Windows 7 şifrenizi unuttunuz mu? Kullanıcı hesabınızı yada admin şifrenizi hatırlayamıyor musunuz? Bu program tam size göre. Program ilk başta şifre sıfırlama olarak görülse de çalışma prensibi olarak sadece “hatırlatıcı” özelliği ile dikkat çekmekte. Bu program sayesinde şifresini unuttuğunuz kullanıcı hesabı yada administrator şifrenizi geri kazanabilirsiniz.

Öncelikle bu linten gerekli programı indiriyoruz
http://yadi.sk/d/NLMZo8kkExYsq

rar pass patronforum.com

programı indirdikten sonra imajı cd ye yazdırıyoruz. bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Cd'yi takıp bilgisayarı cd’den boot edecek şekilde ayarlıyoruz.

Boot ettikten sonra karşımıza gelen ekrandan

Seçeneklerden Choose Logical Drive Os hangi diskte kuruluysa o diskten arama yapmanızı sağlar.

Search for MS SAM Databases on all hard disks and logical drives seçeneği Databaselerin otomatik olarak bulunmasını sağlamak için kullanılır.

[Resim: tumblr_l7tv7yXx921qcnnd2.jpg]

(isteğe bağlı)Search for MS SAM Databases on all hard disks and logical drives seçeneği üzerinden devam ediyorum.2’yi seçip Enter’a basıyoruz.Önümüze aşagıdaki gibi bir ekran gelecek.Entera basıp devam ediyoruz.

[Resim: tumblr_l7tv8tDzIN1qcnnd2.jpg]

Aşagıdaki ekranda resetlemek istedigimiz user’a karşılık gelen rakama basıyoruz.ve Enter’lıyoruz.

[Resim: tumblr_l7tv9ojrpe1qcnnd2.jpg]

İstedigimiz kutucukları space tuşu yardımıyla check ediyoruz.

[Resim: tumblr_l7tvaek9WO1qcnnd2.jpg]

“Y” tuşuna basıyoruz.

[Resim: tumblr_l7tvbdKWkb1qcnnd2.jpg]

Ve şifremiz sıfırlandı Tongue Hayırlı olsun. bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz.

anahtar kelimeler:windows 7 şifre kırma programı,windows 7 kullanıcı şifresi kırma,windows 7 şifremi unuttum,windows 7 şifre sıfırlama,windows 7 şifresi,windows 7 şifre alma,administrator şifresi kırma,windows 7 crack,windows 7 şifre sıfırlama programı,windows 7 şifre sıfırlama disketi,set password windows 7,password folder windows 7,windows 7 password expiration,windows 7 network password,windows 7 zip password,windows 7 kullanıcı şifremi unuttum,administrator şifresi kırma,parola windows 7,win 7 parola unuttum,win 7 parola sıfırlama,win 7 parola kırma,win 7 ağ parolası

(Bu Mesaj 12-26-2013 10:56 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : thepatriot.)
09-12-2011 10:48 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  usb windows 7 kurmak resimli, usb den 7 kurmak thepatriot 0 2,207 07-11-2012 05:56 PM
Son Mesaj: thepatriot
  Kullanıcı hesabı oluşturma thepatriot 0 1,198 07-07-2011 07:32 PM
  Yönetici hesabı yerine standart kullanıcı hesabı kullanma nedenleri thepatriot 0 1,438 07-07-2011 07:17 PM
  Kullanıcı hesabı nedir? thepatriot 0 1,020 07-07-2011 07:15 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir
Konya Akınsoft Bayii DMCA.com
Konya Akınsoft Bayii