Patron Forum notebook pc  driver download


KURBAN DEĞİL İNSAN KESENLER!
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 38 Oy - Ortalama: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu: 106
Mesaj: 773
Cinsiyet: Seçilmemiş
Kıdem: Mar 2007

Müslümanların ibadet kastıyla kestikleri kurbanlara dil uzatanların analizi.... Mutlaka okuyunuz....

Bu beyaz kripto vatandaşların en önemli özelliklerinden birisi, kendilerine verilmiş misyonların en başlıcası, içinde yaşadıkları Müslüman toplumların değerlerini, kültürlerini erozyona uğratmaktır. Bu nedenle Türkiye gibi çok etkin oldukları ülkelerde bunlar mükaddesata, değerlere, İslam’a ait ne varsa ti’ye alırlar. Aleyhinde yazılar yazarlar, sokaktaki insanın kafasını karıştıracak tezler ortaya atarlar, söylemler geliştirirler.

Bunlar namaz kılmazlar; öyle bir dertleri olmamıştır, aksine niyetleri namaz kılanların zihnini bulandırmaktır. Ama “namaz niye sıralarda kılınmıyor? Niye kadınlarla erkekler aynı safta değil? Başı açık namaz olmaz mı?” gibi bir merkezden üretilmiş laflarla toplumu maniple etmeye, ikilik çıkarmaya çalışırlar.
Bunlar oruç tutmazlar; ama “alkolle, hatta seksle oruç açılabilirmi?” diye gündem saptırırlar. Her ramazan “oruçsuza mahalle baskısı” diye asparagas başlıklar atarak oruçlular üzerinde baskı kuraralar.

Bunlar dünyanın en et obur kesimidirler. Hangi etin yanında, hangi şarap içilir çok iyi bilirler. Yedikleri hayvan çeşidinin haddi hesabı yoktur. Etsiz sofraya oturmazlar. Et yerken bu hayvanların nasıl ve niye öldürüldükleri hiç akıllarına gelmez. Ama bir ibadet olarak kesilen kurbanda “kesme” meselesini dillerine dolarlar.

Kurbağadan sümüklü böceğe kadar herbir hayvanatı yerler. Üstelik bunları lüks yiyecek olarak tüketirler. Ama kurbanın hijyen olmadığından bahsederler. Bunların güdümündeki din adamı kılıklı heriflerden her yıl birisi kalkar ve kurban ibadetini sabote edecek laflar eder.

Onlardan bir tanesi, aslı Ecnebi olup, Müslüman modunda Müslüman mahallesinde salyangoz satanlardan bir tanesi, yine kurban ibadetini diline dolamış. Daha ileriye gidip, kesilen ve parçaları çöp bidonlarına atılan kişilerin katilleri ile kurban ibadeti ve kültürü arasında bağ kurmuş.

Şifreleri çözülmüş, modası geçmiş, asıl niyetleri ortaya dökülmüş kripto beyaz vatandaşa bu sorunun cevabını ben vereyim.

Öncelikle insan kesen, masum bir anadolu kızını ailecek ve muhtemelen dini bir merasim için kesen aile, sizler gibi beyaz ve kriptodurlar. Yani insan kesmeye dair bir kültür, hatta ibadet varsa o sizin genetik şifrelerinizde var.

Dahası sizin karanlık, gizli mahzenlerde icra ettiğiniz ritüellerinizde, ibadetlerinizde, yeni doğmuş çocukların kalplerini diri diri çıkarıp dişlemek var. Beynini merasimlerle yemek, kanını içmek var.

“Satanizm” diye icad edip toplumların içini, gençlere pompaladığınız akımlarda kendi arkadaşını öldürme ve kanını içme, organlarını zevkle parçalama var.

Sizin kadim kültürünüzde ve kutsal kitaplarınızda “onları (kendinden olmayan insanları) enselerinden keseceksin!” emirleri var. “Onların çoluk çocuğunu, hayvanlarını, kadınlarını öldürecek, itlaf edecekesin” emirleri var.

Eğer bu meseleyi karıştırırsanız sizin bir ibadet olarak kesilen ve fakirlerle, dostlarla paylaşılan Kurban ibadetine laf etmeye mecaliniz kalmaz.

Birisi kurban ibadetine dil uzatmış ve “Kesmek ibadet olabilirmi?” diye başlık atmış. Lafı uzatmanın anlamı yok, buna söylenebilecek tek cümle var;

“bari dinime söven Müselman olsa!”

aktif haber analiz

Cevapla
.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ETÖ Sosyetenin Umrunda Değil! sonmohikan 0 1,645 07-13-2010, 07:46 PM
Son Yorum: sonmohikan
  Akılcılık korkulacak bir şey değil! 'S3DD4R 0 1,487 09-16-2008, 10:35 PM
Son Yorum: 'S3DD4R
  'Sadece Karara Değil, Gereçesine de Bakacağız' ghosthero 2 3,153 07-29-2008, 10:54 AM
Son Yorum: MuZaFFeR
  Lozan değil, ülke oyuluyor NMS 2 2,836 03-06-2008, 10:09 PM
Son Yorum: NMS
  %15'i insan olan koyun kral ÇARÞI 2 2,489 07-26-2007, 12:14 AM
Son Yorum: kral ÇARÞI
  GM: Satışa değil, kara odaklanacağız BLACK_BEY 0 1,512 04-25-2007, 12:42 PM
Son Yorum: BLACK_BEY
  ‘PKK ile askeri mücadele söz konusu değil’ BLACK_BEY 4 3,830 02-28-2007, 11:39 PM
Son Yorum: harbiii

Hızlı Menü:
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.